All Activity

This stream auto-updates     

 1. Last week
 2. Problems with starting the game

  I still have this problem, but now i cant start it even when i use the "Main Start" . Please help, the game stop the starting when it is checking the connection to the server ( from the gameguard) . Thank You in advnce!
 3. Małe propozycje

  Aktualnie tylko to mi wpadło do głowy,jakby co będę pisał :-) Dzięki za zainteresowanie się tym tematem :D
 4. Małe propozycje

  Uważam pomysły za ciekawe, na dniach damy odpowiedź co ustaliliśmy na ten temat :)
 5. Małe propozycje

  Dokładnie tak ;) tylko ciekawe czy i kiedy ktoś odpisze na to ;)
 6. Earlier
 7. AltQQ [Permament]

  Nickname: AltQQ Reason: Cheats - "Cheatengine" Time: Permament Screenshot:
 8. Małe propozycje

  Cześć ! 1. Wygląd wingów dla SM 2 lvl czyli Black Wings of Soul,taki mały temat poruszony w guild,chociaż to tylko wizualny szczegół to można ubolewać że tych wingów prawie nie widać :D 2. Mały smoczek z którego dropi Box of Luck a z tego boxa 4 razy 1000zen,jest bardzo rzadkim mobem więc można by dać z niego jakaś małą nagrode np 10 ren czy jakiś lepszy BoK :-)
 9. Pytanie

  Temat zamykam - autor dowiedział się w czym rzecz.
 10. Hello players! We spent the last 3 days securing the server which caused a big problem for many players with access to the server for which we would like to apologize to everyone! Currently the server is completely safe for you and available to play! Unfortunately due to many changes you must download the entire new game from the download section! http://spiritmu.pl/index.php?page_id=descarga The server is already protected against DDoS attacks as well as the game is equipped with anti-cheat without which you can not connect to the server. All these changes have been made with safety in mind and a reliable game! Welcome!
 11. Hi all, ENGLISH Due to migration of the server you'll occur a problem to connect to the game using application PLAY SPIRITMU. In order to connect to the game you need to start the game using launcher "PLAY SPIRITMU.exe". While Launcher is open, go to the folder with game files, find Main.exe - click on it with right mouse and start as Administrator. If you do it correctly you should see Game Protect screen and after few second game should launch. Problem should be solved after completing migration to the new host. POLSKI Witajcie. Ze względu na zmianę hosta występują problemy z zalogowaniem się do gry. Po uruchomieniu Launchera gra nie ładuje się. Należy wejść do folderu z grą, odnaleźć plik Main.exe, a następnie klikając prawym przyciskiem myszy uruchomić aplikację jako administrator (launcher musi być włączony). Po zakończeniu migracji problem powinien ustać, przepraszamy za zaistniałe problemy.
 12. Pytanie

  KempeK . Skąd ty dorwaleś tych GM bo mam wrażenie że nigdy nie grali w ta gre, a jak grali to napewno nie "manjaczyli" a z GM mieli tyle wspolnego co koza z lorenci z ubiciem Kunduma, Anthony czytasz czasami co ktoś pisze??? mam powklejac linki z tego forum gdzie nie ma zadnej odpowiedzi? i nie piszcie mi ze jest discord bo forum moim zdaniem jest wazniejsze
 13. Pytanie

  Jeśli pada odpowiedź napisz na forum zapewne jest spowodowane tym żeby również inni gracze znaleźli odpowiedź na to pytanie kiedy nie ma GMa na serwerze.
 14. Pytanie

  "Uważam, że nie robimy cyrków które odstraszały by graczy ". Czyżby?? a co robicie żeby przyciągnąć graczy?? Ciebie jeszcze w stanie jestem zrozumiec bo przy plikach siedzisz, ale 2 GM na serverze z w tym momencie 15 graczami i nikt nie moze na zadanie pytanie odpowiedzi otrzmac, tylko "napisz na forum" i po 12 h odpowiedz , ludzie jawnie lataja na wspomagaczach , czitach a GM w lorce siedzi przy "barze",....
 15. Pytanie

  Wieczorem dodatkowo otrzymasz ban na ip. Uważam, że nie robimy cyrków które odstraszały by graczy. Wkleje logi z Pańskimi elokwentnymi wypowiedziami jeżeli coś zobaczę w publikacjach. Nie chce takiej osoby na tym serwerze. Miłego dnia.
 16. Pytanie

  Twoje wszystkie wypowiedzi są w logach, na ich podstawie otrzymałeś bana.
 17. Pytanie

  Ja nie mam takich uprawnień żeby cokolwiek kasować bądź banować więc twoje żale w kierunku mojej osoby są nieuzasadnione. Miłego dnia :)
 18. PW wiadomości/alliance

  nic nowego :)
 19. PW wiadomości/alliance

  Nie przychodzą do mnie wiadomości (te pod klawiszem F), oraz problem z założeniem alliance.
 20. Pytanie

  Dlaczego dostałem bana na Discordzie oraz na postać ACAB Gdyż nie złamałem żadnego regulaminu swoją wypowiedzią Mam ss rozmowy z Disc wiec jeśli GM B. usunął cmoknij sie gdzies bo mam dowod ze regulaminu nie zlamalem :) Nie otrzymałem zadnego upomnienia ani nic Proszę w tej chwili mi to wytlumaczyc jak nie dodaje rozmowy z GM na fora z waszym vote i reklama i ludzie zobacza jakie cyrki robiecie pozdrawiam
 21. skill NOVA

  ok chyba mój błąd , dzisiaj już działa normalnie nie wiem o co chodzi.
 22. skill NOVA

  nie można kill'nąć innego gracza z novy ,
 23. sugestia

  Dl jest lamusem co do innych postaci tyle z mojej str ;)
 24. sugestia

  Ponadto od strony technicznej - jeżeli widzisz że ktoś jeszcze nie odpowiedział na twoje pytanie, skorzystaj z opcji edytuj i dopisz tam dodatkowe informacje. Pisanie 3 postów jeden pod drugim wcale nie pomaga w zrozumieniu twojej sugestii
 25. skill NOVA

  Co nie można zrobić?
 26. Suggestions

  We'll add some monsters to actually spots. We can't grow up exp for players who play alone.. This is bonus for players who get parties with other players, its normal in MuOnline for many years. Thanks for suggest!
 27. sugestia

  1) Exp na non pvp nigdy nie będzie taki sam. Jest to swego rodzaju bonus, ponieważ granie na tym serwerze niesie za sobą ryzyko zabicia postaci przez innego gracza. Na nonpvp spokojnie możemy grać bez obaw, że ktoś nas zabije. 2) Nie jestem technicznie w stanie połączenia chatu wszystkich subów. Jest to fizycznie niemożliwe na tej wersji plików. Każdy sub posiada swój wbudowany czat. 3) Z punktu widzenia plików wszystko wydaje się być dobrze ustawione, sprawdzę jak to wygląda na gruncie i dam znać PS. Następnym razem proszę bez takich emocji, pozdrawiam.
 1. Load more activity