Sign in to follow this  
KempeK

Recruitment for Game masters / Rekrutacja na Game masterów [CLOSED / REKRUTACJA ZAMKNIĘTA]

7 posts in this topic

[ENGLISH] 

We announce the recruitment for SpiritMU server game masters

To be a game master, you must meet the following expectations:
- personal culture
- Basic knowledge of English
- free time for presence on the server
- minimum 18 years
- knowledge of the game / server / regulations
- experience

What do we expect from the Game master?
- taking care of the order on the server (kicking, banning, rewarding, talking with players)
- visiting and speaking on the forum
- running events on the server
- activity in places where the server was published.

I am asking for submitting in this topic, in any form. Contact preferably via Facebook. We will choose the most interesting applications and we will contact you.

Recruitment lasts indefinitely.

[POLISH]

Ogłaszamy nabór na game masterów serwera SpiritMU

Aby zostać game masterem należy spełnić poniższe oczekiwania:
- kultura osobista
- podstawowa znajomość jezyka angielskiego
- wolny czas na obecność na serwerze
- minimum 18 lat
- znajomość gry/serwera/regulaminów 
- doświadczenie

Czego oczekujemy od Game mastera?
- dbania o porządek na serwerze (kickowanie, banowanie, nagradzanie, rozmowy z graczami)
- odwiedzania i wypowiadania się na forum
- przeprowadzania eventów na serwerze
- aktywności w miejscach gdzie został opublikowany serwer.

Swoje zgłoszenia proszę o przesyłanie w tym temacie, w dowolnej formie. Kontakt najlepiej poprzez Facebook. Wybierzemy najciekawsze zgłoszenia i skontaktujemy się.

Nabór trwa bezterminowo.

Witam,

Chciałbym zgłosić swoją skromną osobę ;) Jeśli chodzi o wymagania to z kulturą nie ma u mnie problemu, prawie 30 na karku, w MU spędziłem lata młodości, od jakiegoś czasu wróciłem do tego nałogu - w pierwszej edycji również grałem na serwerze :) Z angielskim jestem za pan brat - na co dzień jestem księgowym świadczącym serwis dla przedsiębiorców z Anglii :D Dysponuję czasem po pracy (od 17 do nocy), po więcej informacji zapraszam na fb.

Pozdrawiam,

Michał

Dobry wieczór. składam aplikację ponieważ spełniam wymagania. Kultura osobista, savoir vivre nie jest mi obcy, zdałem maturę więc z angielskim problemu nie ma , oprócz tego znam rosyjski. Do pracy idę dopiero od listopada więc czasu wolnego mam sporo. Po chwilowej przerwie wracam do grania w Mu, grałem kawał czasu, oprócz bycia graczem chcę służyć pomocą innym graczom.

siemanko,

również składam moje cv na to stanowisko hehe

jeżeli chodzi o kulturę osobistą myślę że nie mam sobie nic do zarzucenia. Byłem już gm i dodatkowo miałem swój serwer z 8 lat temu na moim komputerze gdzie wtedy grało średnio 30 osób online na wersji 97d+99i. Serwer działał około 3 miesiące, więc jeżeli chodzi o doświadczenie to mam spore. Robiłem również różne eventy/konkursy. Jeżeli chodzi o język angielski to z porozumieniem nie ma problemu :) 

pozdrowionka!

forum.png.a2453f4e18691e04af9dc8799ef0ce71.png

Cześć

nazywam się Kuba, pochodzę z woj. świętokrzyskiego, aktualnie zajmuje się discordem serwera spiritmu.

aplikuje na gamemastera, mam 18 lat jestem dojrzały emocjonalnie, nie mam problemów z kulturą

język angielski znam w poziomie zaawansowanym, oczywiście mam czas wolny, który mogę spokojnie poświęcić

na grę. Samą grę znam od kilkunastu lat, gdy mój starszy brat grał na globalu, przez co zachęcił mnie do gry, więc zacząłem

swoją przygode z MU online, nigdy nie byłem gamemasterem, ale wiem jak obsługuje się navigator czy różnorakie komendy.

Pozdrawiam, Jakub.

Rekrutacja na chwile obecną zostaje zamknięta. Zostanie ponownie otwarta w przypadku, gdy któryś z Game Masterów się nie sprawdzi.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this