Sign in to follow this  
GnypU

Pytanie

8 posts in this topic

Dlaczego dostałem bana na Discordzie oraz na postać ACAB 
Gdyż nie złamałem żadnego regulaminu swoją wypowiedzią 
Mam ss rozmowy z Disc wiec jeśli GM B. usunął cmoknij sie gdzies bo mam dowod ze regulaminu nie zlamalem :)
Nie otrzymałem zadnego upomnienia ani nic 

Proszę w tej chwili mi to wytlumaczyc jak nie dodaje rozmowy z GM na fora z waszym vote i reklama i ludzie zobacza jakie cyrki robiecie pozdrawiam

Ja nie mam takich uprawnień żeby cokolwiek kasować bądź banować więc twoje żale w kierunku mojej osoby są nieuzasadnione. Miłego dnia :)

Twoje wszystkie wypowiedzi są  w logach, na ich podstawie otrzymałeś bana.

Wieczorem dodatkowo otrzymasz ban na ip. Uważam, że nie robimy cyrków które odstraszały by graczy. Wkleje logi z Pańskimi elokwentnymi wypowiedziami jeżeli coś zobaczę w publikacjach. Nie chce takiej osoby na tym serwerze. Miłego dnia.

"Uważam, że nie robimy cyrków które odstraszały by graczy ".     Czyżby?? a co robicie żeby przyciągnąć graczy?? Ciebie jeszcze w stanie jestem zrozumiec bo przy plikach siedzisz, ale 2 GM na serverze z w tym momencie 15 graczami i nikt nie moze na zadanie pytanie odpowiedzi otrzmac, tylko "napisz na forum" i po 12 h odpowiedz , ludzie jawnie lataja na wspomagaczach , czitach a GM w lorce siedzi przy "barze",....

Jeśli pada odpowiedź napisz na forum zapewne jest spowodowane tym żeby również inni gracze znaleźli odpowiedź na to pytanie kiedy nie ma GMa na serwerze.

KempeK  . Skąd ty dorwaleś tych GM bo mam wrażenie że nigdy nie grali w ta gre, a jak grali to napewno nie "manjaczyli" a z GM mieli tyle wspolnego  co koza z lorenci z ubiciem Kunduma, Anthony czytasz czasami co ktoś pisze??? mam powklejac linki  z tego forum gdzie nie ma zadnej odpowiedzi?  i nie piszcie mi ze jest discord bo forum moim zdaniem jest wazniejsze

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this